Autoškola Pater

O nás

Autoškola Pater nabízí své služby v oblasti Ostravy a Hlučína. Máme velké množství zkušeností, neboť autoškolu provozujeme již od roku 1992 a za tu dobu jsme pomohli získat řidičský průkaz značnému množství lidí.

Novinky

MOTO SEZÓNA 2022!

22.12.2021

Přijímáme příhlášky na novou sezónu, registrace nyní Vám zajistí dřívější termín začátku kurzu. Registrujte se online ZDE

Kontakt

Rostislav Pater Bochenkova 6, Hlučín, 74801 TEL.: 734 303 032 rostapater@seznam.cz

Testy

Elektronické testy jsou prvním krokem k získání řidičského oprávnění. Všichni uchazeči o řidičské oprávnění si můžou zkušební otázky procvičovat ZDARMA na internetové adrese http://etesty2.mdcr.cz/

 

Na začátek doporučujeme projít si všechny oblasti od Zákonu č. 361/2000Sb. (Pojmy, povinnosti) až po Zdravotnickou přípravu, označené níže v červeném sloupci číslo 1.

  • Pokud si projdeme všechny tyto oblasti získáme přehled o všech otázkách které by jsme mohli na závěrečné zkoušce z testů dostat!

Jako poslední věc je udělat si pár konečných testů ve druhém oranžovém sloupci a ujistit se tak, že test opravdu zvládnete.

  • Nezapomínejte na to, že je vždy důležité u testu udělat kontrolu všech otázek, i když z pravidla první odpověď je ta správná.


Pokud si nejste nějakou otázkou jistí nebo jí nerozumíte… poznačte si jí a  na výuce teorie se zeptejte vyučujícího učitele, který vám vždy poradí.

Autoškola Pater Rostislav - Hlučín a Ostrava