Autoškola Pater

O nás

Autoškola Pater nabízí své služby v oblasti Ostravy a Hlučína. Máme velké množství zkušeností, neboť autoškolu provozujeme již od roku 1992 a za tu dobu jsme pomohli získat řidičský průkaz značnému množství lidí.

Novinky

SLEVA – AKCE

3.2.2019
  • Vem kámoše a za dvě přihlášky si odneste 300,- Kč pro oba dva! Platí i pro více přihlášek !

Výcvik ve vozidle provádíme v Ostravě a Hlučíně. Zkoušky pouze v Hlučíně.

facebook autoškoly Pater Rostislav

FACEBOOK

Kontakt

Rostislav Pater Bochenkova 6, Hlučín, 74801 TEL.: 734 303 032 rostapater@seznam.cz

Testy

Elektronické testy jsou prvním krokem k získání řidičského oprávnění. Všichni uchazeči o řidičské oprávnění si můžou zkušební otázky procvičovat ZDARMA na internetové adrese http://etesty2.mdcr.cz/

 

Na začátek doporučujeme projít si všechny oblasti od Zákonu č. 361/2000Sb. (Pojmy, povinnosti) až po Zdravotnickou přípravu, označené níže v červeném sloupci číslo 1.

  • Pokud si projdeme všechny tyto oblasti získáme přehled o všech otázkách které by jsme mohli na závěrečné zkoušce z testů dostat!

Jako poslední věc je udělat si pár konečných testů ve druhém oranžovém sloupci a ujistit se tak, že test opravdu zvládnete.

  • Nezapomínejte na to, že je vždy důležité u testu udělat kontrolu všech otázek, i když z pravidla první odpověď je ta správná.


Pokud si nejste nějakou otázkou jistí nebo jí nerozumíte… poznačte si jí a  na výuce teorie se zeptejte vyučujícího učitele, který vám vždy poradí.

Autoškola Pater Rostislav - Hlučín a Ostrava